DSC06171.JPG

OŚWIETLENIE

Zajmujemy się wykonawstwem, projektowaniem, nadzorem i konserwacją instalacji elektrycznych. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania w/w instalacji.

Oferujemy Państwu pełny zakres prac oraz doradztwo techniczne. Specjalizujemy się w instalacjach oświetleniowych obiektów sportowych oraz najnowszymi rozwiązaniami obejmującymi lampy ledowe, solarne oraz hybrydowe.

 
Skatepark - Chojnice - 2015.JPG

SKATEPARK

Zajmujemy się budową i projektowaniem profesjonalnych skateparków. Zespół nasz składa się z osób od lat uprawiających skateboard. Rozwinęliśmy własny złożony system budowy skateparków, wykorzystujący wytrzymałe materiały, pozwalające tworzyć odpowiednie do jazdy elementy.

Przeszkody wykonywane są w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających skaterów. Nasze skateparki wykonywane są w technologi monolitycznej, prefabrykatów betonowych oraz jako konstrukcje drewniane.

 
Skatepark - Władysławowo - 2015.JPG

OBIEKTY SPORTOWE

Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją zewnętrznych obiektów sportowych: od projektu,poprzez budowę, do serwisowania. Doświadczenie naszych pracowników sięgające początku lat 90-tych pozwala nam odpowiedzialnie korzystać zarówno ze sprawdzonych jak i najnowszych rozwiązań. Nasza specjalność to:

  • budowa boisk wielofunkcyjnych,

  • budowa boisk piłkarskich,

  • budowa boisk przyszkolnych,

  • budowa kortów tenisowych,

  • budowa bieżni.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze i tworzeniu odpowiednich nawierzchni sportowych. W ich skład wchodzą zarówno sztuczne trawy jak i wszelkiego rodzaju nawierzchnie gumowe, lekkoatletyczne, polipropylenowe i inne. Powierzając nam wykonanie sportowej mają Państwo pewność że państwa obiekt zostanie wyposażony w najlepsze z rozwiązań. Najbardziej popularną nawierzchnią dla boisk piłkarskich jest trawa naturalna. Obecnie przy budowie boiska z naturalną nawierzchnią możemy zastosować gotowy produkt – trawę z rolki lub też dokonać tradycyjnego wysiewu nasion trawy. Jednak specjalny dobór mieszanek traw, zwarty i mocny system korzeniowy oraz szybkość samoregeneracji powierzchni charakteryzujące trawnik z rolki sprawiają, że jest to najlepszy produkt. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta można zastosować automatyczny system nawadniający i podgrzewający płytę boiska.

 
 
Plac zabaw - Pasłęk - 2014.JPG

REWITALIZACJA

Zajmujemy się rewitalizacją terenów parkowych, brzegów jezior oraz przestrzeni publicznej.
Nasze doświadczenie obejmuje budowę placów rekreacyjnych z kostki brukowej, wykonanie małej architektury ogrodowej, placów zabaw, trawników, nasadzenie drzew i krzewów, montaż lamp solarnych i hybrydowych.

 
Centrum Naukowo-Dydaktyczne - Żukowo - 2014.2.JPG